KINGSTON KF556C36BBEK2-32TR 32GB (2×16) DDR5 5600MHz Beast PC Bellek
$125.00 Orijinal fiyat: $125.00.$115.00Şu andaki fiyat: $115.00.
3 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | PC Bellek |
| Bellek Hızı | 5600MHz |
| Bellek Tipi | DDR5 |
| Diğer | Beast |
| Kapasite | 32GB (2×16) |
| Marka | KINGSTON |
| Ürün Kodu | KF556C36BBEK2-32TR |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Bellek Hızı | |
| Bellek Tipi | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
