KINGSTON KF560C36BBEAK2-64TR 64GB (2×32) DDR5 6000MHz Beast RGB Expo PC Bellek
$275.00 Orijinal fiyat: $275.00.$255.00Şu andaki fiyat: $255.00.
3 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | PC Bellek |
| Bellek Hızı | 6000MHz |
| Bellek Tipi | DDR5 |
| Diğer | Beast RGB Expo |
| Kapasite | 64GB (2×32) |
| Marka | KINGSTON |
| Ürün Kodu | KF560C36BBEAK2-64TR |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Bellek Hızı | |
| Bellek Tipi | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
