TWINMOS TMD516GB6000URGB36 16GB (Tek Parça) DDR5 6000MHz (RGB) + (Soğutucu) + CL36 PC Bellek
$75.00 Orijinal fiyat: $75.00.$65.00Şu andaki fiyat: $65.00.
9 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | PC Bellek |
| Bellek Hızı | 6000MHz |
| Bellek Tipi | DDR5 |
| Diğer | (RGB) + (Soğutucu) + CL36 |
| Kapasite | 16GB (Tek Parça) |
| Marka | TWINMOS |
| Ürün Kodu | TMD516GB6000URGB36 |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Bellek Hızı | |
| Bellek Tipi | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
