TWINMOS TMD532GB5600U46 32GB (Tek Parça) DDR5 5600MHz (Soğutuculu) + CL46 PC Bellek
$115.00 Orijinal fiyat: $115.00.$105.00Şu andaki fiyat: $105.00.
7 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | PC Bellek |
| Bellek Hızı | 5600MHz |
| Bellek Tipi | DDR5 |
| Diğer | (Soğutuculu) + CL46 |
| Kapasite | 32GB (Tek Parça) |
| Marka | TWINMOS |
| Ürün Kodu | TMD532GB5600U46 |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Bellek Hızı | |
| Bellek Tipi | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
