CODEGEN CDG-256GB-SSD25 2.5″ 256GB (560/500MB/s) SATA SSD Disk
$22.00 Orijinal fiyat: $22.00.$17.50Şu andaki fiyat: $17.50.
86 adet stokta
Açıklama
| Arayüz | SATA |
| Boyut | 2.5″ |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 256GB |
| Marka | CODEGEN |
| Okuma-Yazma | (560/500MB/s) |
| SSD Kapasite Aralığı | 240GB – 256GB |
| Ürün Kodu | CDG-256GB-SSD25 |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Arayüz | |
| Boyut | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Okuma-Yazma | |
| SSD Kapasite Aralığı |
Kargo ve Sevk İşlemleri
