DAHUA SSD-C800AS128G C800A 2.5″ 128GB (500/400MB/s) SATA (3D TLC) SSD Disk
$14.00 Orijinal fiyat: $14.00.$11.50Şu andaki fiyat: $11.50.
232 adet stokta
Açıklama
| Arayüz | SATA |
| Boyut | 2.5″ |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 128GB |
| Marka | DAHUA |
| Model | C800A |
| Nand Tipi | (3D TLC) |
| Okuma-Yazma | (500/400MB/s) |
| SSD Kapasite Aralığı | 120GB – 128GB |
| Ürün Kodu | SSD-C800AS128G |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Arayüz | |
| Boyut | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Model | |
| Nand Tipi | |
| SSD Kapasite Aralığı | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
