DAHUA SSD-C900N512GB C900N M.2 512GB (2000/1450MB/s) PCIe + NVMe (3D NAND) SSD Disk
$34.00 Orijinal fiyat: $34.00.$30.00Şu andaki fiyat: $30.00.
79 adet stokta
Açıklama
| Arayüz | PCIe + NVMe |
| Boyut | M.2 |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 512GB |
| Marka | DAHUA |
| Model | C900N |
| Nand Tipi | (3D NAND) |
| Okuma-Yazma | (2000/1450MB/s) |
| SSD Kapasite Aralığı | 480GB – 512GB |
| Ürün Kodu | SSD-C900N512GB |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Arayüz | |
| Boyut | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Model | |
| Nand Tipi | |
| SSD Kapasite Aralığı | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
