DAHUA SSD-C900VN256G-B C900VN M.2 256GB (3300/1200MB/s) PCIe + NVMe (3D NAND) SSD Disk
$23.00 Orijinal fiyat: $23.00.$19.00Şu andaki fiyat: $19.00.
47 adet stokta
Açıklama
| Arayüz | PCIe + NVMe |
| Boyut | M.2 |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 256GB |
| Marka | DAHUA |
| Model | C900VN |
| Nand Tipi | (3D NAND) |
| Okuma-Yazma | (3300/1200MB/s) |
| SSD Kapasite Aralığı | 240GB – 256GB |
| Ürün Kodu | SSD-C900VN256G-B |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Arayüz | |
| Boyut | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Model | |
| Nand Tipi | |
| SSD Kapasite Aralığı | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
