DAHUA SSD-C910N512GB C910N M.2 512GB (2000/1500MB/s) PCIe + NVMe SSD Disk
$36.00 Orijinal fiyat: $36.00.$33.00Şu andaki fiyat: $33.00.
4 adet stokta
Açıklama
| Arayüz | PCIe + NVMe |
| Boyut | M.2 |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 512GB |
| Marka | DAHUA |
| Model | C910N |
| Okuma-Yazma | (2000/1500MB/s) |
| SSD Kapasite Aralığı | 480GB – 512GB |
| Ürün Kodu | SSD-C910N512GB |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Arayüz | |
| Boyut | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Model | |
| Okuma-Yazma | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
