HI-LEVEL HLV-M2SSD2280/256G M.2 256GB (550/530MB/s) PCIe SATA SSD Disk
$20.00 Orijinal fiyat: $20.00.$17.50Şu andaki fiyat: $17.50.
5 adet stokta
Açıklama
| Arayüz | PCIe SATA |
| Boyut | M.2 |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 256GB |
| Marka | HI-LEVEL |
| Okuma-Yazma | (550/530MB/s) |
| SSD Kapasite Aralığı | 240GB – 256GB |
| Ürün Kodu | HLV-M2SSD2280/256G |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Arayüz | |
| Boyut | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Okuma-Yazma | |
| SSD Kapasite Aralığı |
Kargo ve Sevk İşlemleri
