HI-LEVEL HLV-SSD30ELT/128G Elite Seri 2.5″ 128GB (560/540MB/s) SATA SSD Disk
$15.50 Orijinal fiyat: $15.50.$13.00Şu andaki fiyat: $13.00.
73 adet stokta
Açıklama
| Arayüz | SATA |
| Boyut | 2.5″ |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 128GB |
| Kapasite Aralığı | 120GB – 128GB |
| Marka | HI-LEVEL |
| Model | Elite Seri |
| Okuma-Yazma | (560/540MB/s) |
| Ürün Kodu | HLV-SSD30ELT/128G |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Arayüz | |
| Boyut | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Kapasite Aralığı | |
| Marka | |
| Model | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
