HI-LEVEL HLV-SSD30ELT/256G Elite Seri 2.5″ 256GB (560/540MB/s) SATA SSD Disk
$24.00 Orijinal fiyat: $24.00.$19.00Şu andaki fiyat: $19.00.
157 adet stokta
Açıklama
| Arayüz | SATA |
| Boyut | 2.5″ |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 256GB |
| Marka | HI-LEVEL |
| Model | Elite Seri |
| Okuma-Yazma | (560/540MB/s) |
| SSD Kapasite Aralığı | 240GB – 256GB |
| Ürün Kodu | HLV-SSD30ELT/256G |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Arayüz | |
| Boyut | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Model | |
| Okuma-Yazma | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
