HI-LEVEL HLV-SSD30ELT/512G Elite Seri 2.5″ 512GB (560/540MB/s) SATA SSD Disk
$37.00 Orijinal fiyat: $37.00.$33.00Şu andaki fiyat: $33.00.
120 adet stokta
Açıklama
| Arayüz | SATA |
| Boyut | 2.5″ |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 512GB |
| Kapasite Aralığı | 480GB – 512GB |
| Marka | HI-LEVEL |
| Model | Elite Seri |
| Okuma-Yazma | (560/540MB/s) |
| Ürün Kodu | HLV-SSD30ELT/512G |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Arayüz | |
| Boyut | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Kapasite Aralığı | |
| Marka | |
| Model | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
