HI-LEVEL HLV-SSD30ULT/120G Ultra Series 2.5″ 120GB (550/530MB/s) SATA SSD Disk
$15.00 Orijinal fiyat: $15.00.$12.00Şu andaki fiyat: $12.00.
3 adet stokta
Açıklama
| Arayüz | SATA |
| Boyut | 2.5″ |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 120GB |
| Kapasite Aralığı | 120GB – 128GB |
| Marka | HI-LEVEL |
| Model | Ultra Series |
| Okuma-Yazma | (550/530MB/s) |
| SSD Kapasite Aralığı | 120GB – 128GB |
| Ürün Kodu | HLV-SSD30ULT/120G |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Arayüz | |
| Boyut | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Kapasite Aralığı | |
| Marka | |
| Model | |
| SSD Kapasite Aralığı | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
