KIOXIA LRC20Z500GG8 EXCERIA PLUS G2 M.2 500GB (2100/1700MB/s) PCIe + NVMe SSD Disk (GEN3)
$35.00 Orijinal fiyat: $35.00.$30.00Şu andaki fiyat: $30.00.
150 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | (GEN3) |
| Arayüz | PCIe + NVMe |
| Boyut | M.2 |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 500GB |
| Marka | KIOXIA |
| Model | EXCERIA PLUS G2 |
| Okuma-Yazma | (2100/1700MB/s) |
| SSD Kapasite Aralığı | 480GB – 512GB |
| Ürün Kodu | LRC20Z500GG8 |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Arayüz | |
| Boyut | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Model | |
| SSD Kapasite Aralığı | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
