KIOXIA LTC10Z480GG8 EXCERIA 2.5″ 480GB (555/540MB/s) SATA (TLC) SSD Disk
$32.00 Orijinal fiyat: $32.00.$27.50Şu andaki fiyat: $27.50.
99 adet stokta
Açıklama
| Arayüz | SATA |
| Boyut | 2.5″ |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 480GB |
| Marka | KIOXIA |
| Model | EXCERIA |
| Okuma-Yazma | (555/540MB/s) |
| SSD Kapasite Aralığı | 480GB – 512GB |
| Ürün Kodu | LTC10Z480GG8 |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Arayüz | |
| Boyut | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Model | |
| Okuma-Yazma | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
