SAMSUNG MZ-77E500BW 870 EVO 2.5″ 500GB (560/530MB/s) SATA (V-NAND) SSD Disk
$65.00 Orijinal fiyat: $65.00.$57.00Şu andaki fiyat: $57.00.
22 adet stokta
Açıklama
| Arayüz | SATA |
| Boyut | 2.5″ |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 500GB |
| Marka | SAMSUNG |
| Model | 870 EVO |
| Nand Tipi | (V-NAND) |
| Okuma-Yazma | (560/530MB/s) |
| SSD Kapasite Aralığı | 480GB – 512GB |
| Ürün Kodu | MZ-77E500BW |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Arayüz | |
| Boyut | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Model | |
| Nand Tipi | |
| SSD Kapasite Aralığı | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
