SAMSUNG MZ-V8V500BW 980 M.2 500GB (3100/2600MB/s) PCIe + NVMe SSD Disk (22x80MM)
$65.00 Orijinal fiyat: $65.00.$60.00Şu andaki fiyat: $60.00.
20 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | (22x80MM) |
| Arayüz | PCIe + NVMe |
| Boyut | M.2 |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 500GB |
| Marka | SAMSUNG |
| Model | 980 |
| Okuma-Yazma | (3100/2600MB/s) |
| SSD Kapasite Aralığı | 480GB – 512GB |
| Ürün Kodu | MZ-V8V500BW |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Arayüz | |
| Boyut | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Model | |
| SSD Kapasite Aralığı | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
