TWINMOS NGFFEGBM2280 M.2 256GB (580/550MB/s) PCIe SATA (3D NAND) SSD Disk (22x80MM)
$22.00 Orijinal fiyat: $22.00.$18.50Şu andaki fiyat: $18.50.
5 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | (22x80MM) |
| Arayüz | PCIe SATA |
| Boyut | M.2 |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 256GB |
| Marka | TWINMOS |
| Nand Tipi | (3D NAND) |
| Okuma-Yazma | (580/550MB/s) |
| SSD Kapasite Aralığı | 240GB – 256GB |
| Ürün Kodu | NGFFEGBM2280 |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Arayüz | |
| Boyut | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Nand Tipi | |
| SSD Kapasite Aralığı | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
