TWINMOS NGFFFGBM2280 M.2 512GB (580/550MB/s) PCIe SATA SSD Disk (22x80MM)
$37.50 Orijinal fiyat: $37.50.$34.00Şu andaki fiyat: $34.00.
9 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | (22x80MM) |
| Arayüz | PCIe SATA |
| Boyut | M.2 |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 512GB |
| Marka | TWINMOS |
| Okuma-Yazma | (580/550MB/s) |
| SSD Kapasite Aralığı | 480GB – 512GB |
| Ürün Kodu | NGFFFGBM2280 |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Arayüz | |
| Boyut | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Okuma-Yazma | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
