TWINMOS NVMe512GB2280AP AlphaPro M.2 512GB (3600/3250MB/s) PCIe + NVMe (3D NAND) SSD Disk (22x80MM)
$42.00 Orijinal fiyat: $42.00.$38.00Şu andaki fiyat: $38.00.
224 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | (22x80MM) |
| Arayüz | PCIe + NVMe |
| Boyut | M.2 |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 512GB |
| Marka | TWINMOS |
| Model | AlphaPro |
| Nand Tipi | (3D NAND) |
| Okuma-Yazma | (3600/3250MB/s) |
| SSD Kapasite Aralığı | 480GB – 512GB |
| Ürün Kodu | NVMe512GB2280AP |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Arayüz | |
| Boyut | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Model | |
| Okuma-Yazma | |
| SSD Kapasite Aralığı | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
