TWINMOS TM512GH2UGL H2 ULTRA 2.5″ 512GB (580/550MB/s) SATA (3D NAND) SSD Disk (Gri)
$38.00 Orijinal fiyat: $38.00.$34.00Şu andaki fiyat: $34.00.
108 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | (Gri) |
| Arayüz | SATA |
| Boyut | 2.5″ |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 512GB |
| Marka | TWINMOS |
| Model | H2 ULTRA |
| Nand Tipi | (3D NAND) |
| Okuma-Yazma | (580/550MB/s) |
| SSD Kapasite Aralığı | 480GB – 512GB |
| Ürün Kodu | TM512GH2UGL |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Arayüz | |
| Boyut | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Model | |
| Okuma-Yazma | |
| SSD Kapasite Aralığı | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
