AMD (Multipack) Ryzen 5 5600X (6 Çekirdek) 3.7GHz ~ 4.6GHz 32mb AM4 İşlemci Tray (Fan Dahil)
$130.00 Orijinal fiyat: $130.00.$115.00Şu andaki fiyat: $115.00.
4 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | İşlemci Tray (Fan Dahil) |
| Cache | 32mb |
| Çekirdek | (6 Çekirdek) |
| Çekirdek Frekansı | 3.7GHz ~ 4.6GHz |
| Grafik İşlemcisi | GPU YOK |
| İşlemci Ailesi | Ryzen 5 |
| Marka | AMD |
| Model | (Multipack) |
| Soket Yapısı | AM4 |
| TDP | 65W |
| Teknoloji | 7nm |
| Ürün Kodu | Ryzen 5 5600X |
| Garanti Süresi | Box ürünlerde Garanti süresi 2 yıldır. MPK ve Tray ürünlerde Garanti Süresi 1 Yıldır. |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Cache | |
| Çekirdek | |
| Çekirdek Frekansı | |
| Grafik İşlemcisi | |
| İşlemci Ailesi | |
| Marka | |
| Soket Yapısı | |
| TDP | |
| Teknoloji | |
| Ürün Kodu | |
| Garanti Süresi |
Box ürünlerde Garanti süresi 2 yıldır. MPK ve Tray ürünlerde Garanti Süresi 1 Yıldır. |
Kargo ve Sevk İşlemleri
