AMD (Multipack) Ryzen 5 8400F (6 Çekirdek) Up to 4.7 GHz 16mb AM5 İşlemci Tray (Fan Dahil)
$125.00 Orijinal fiyat: $125.00.$115.00Şu andaki fiyat: $115.00.
6 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | İşlemci Tray (Fan Dahil) |
| Cache | 16mb |
| Çekirdek | (6 Çekirdek) |
| Çekirdek Frekansı | Up to 4.7 GHz |
| Garanti | 12 Ay |
| Grafik İşlemcisi | (Gpu Yok) |
| İşlemci Ailesi | Ryzen 5 |
| Marka | AMD |
| Model | (Multipack) |
| Soket Yapısı | AM5 |
| TDP | 65W |
| Teknoloji | 4nm |
| Ürün Kodu | Ryzen 5 8400F |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Cache | |
| Çekirdek | |
| Çekirdek Frekansı | |
| Garanti | |
| Grafik İşlemcisi | |
| İşlemci Ailesi | |
| Model | |
| Soket Yapısı | |
| TDP | |
| Teknoloji | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
