AMD (Multipack) Ryzen 9 7900 (12 Çekirdek) 3.7GHz ~ 5.40GHz 64mb AM5 İşlemci Tray (Fan Dahil)
$335.00 Orijinal fiyat: $335.00.$315.00Şu andaki fiyat: $315.00.
6 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | İşlemci Tray (Fan Dahil) |
| Cache | 64mb |
| Çekirdek | (12 Çekirdek) |
| Çekirdek Frekansı | 3.7GHz ~ 5.40GHz |
| Garanti | 12 Ay |
| Grafik İşlemcisi | (AMD Graphic) |
| İşlemci Ailesi | Ryzen 9 |
| Marka | AMD |
| Model | (Multipack) |
| Soket Yapısı | AM5 |
| TDP | 65W |
| Teknoloji | 5nm |
| Ürün Kodu | Ryzen 9 7900 |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Cache | |
| Çekirdek | |
| Çekirdek Frekansı | |
| Garanti | |
| Grafik İşlemcisi | |
| İşlemci Ailesi | |
| Model | |
| Soket Yapısı | |
| TDP | |
| Teknoloji | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
