AMD Ryzen 5 5500 (6 Çekirdek) 3.6GHz ~ 4.2GHz 19mb AM4 İşlemci Tray (Fansız)
$59.00 Orijinal fiyat: $59.00.$52.00Şu andaki fiyat: $52.00.
43 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | İşlemci Tray (Fansız) |
| Cache | 19mb |
| Çekirdek | (6 Çekirdek) |
| Çekirdek Frekansı | 3.6GHz ~ 4.2GHz |
| Grafik İşlemcisi | (Gpu Yok) |
| İşlemci Ailesi | Ryzen 5 |
| Marka | AMD |
| Soket Yapısı | AM4 |
| TDP | 65W |
| Teknoloji | 7nm |
| Ürün Kodu | Ryzen 5 5500 |
| Garanti Süresi | Box ürünlerde Garanti süresi 2 yıldır. MPK ve Tray ürünlerde Garanti Süresi 1 Yıldır. |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Cache | |
| Çekirdek | |
| Çekirdek Frekansı | |
| Grafik İşlemcisi | |
| İşlemci Ailesi | |
| Marka | |
| TDP | |
| Teknoloji | |
| Ürün Kodu | |
| Garanti Süresi |
Box ürünlerde Garanti süresi 2 yıldır. MPK ve Tray ürünlerde Garanti Süresi 1 Yıldır. |
Kargo ve Sevk İşlemleri
