AMD Ryzen 5 7500F (6 Çekirdek) 3.7GHz ~ 5.0GHz 32mb AM5 İşlemci Tray (Fansız)
$145.00 Orijinal fiyat: $145.00.$125.00Şu andaki fiyat: $125.00.
10 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | İşlemci Tray (Fansız) |
| Cache | 32mb |
| Çekirdek | (6 Çekirdek) |
| Çekirdek Frekansı | 3.7GHz ~ 5.0GHz |
| Garanti | Box ürünlerde Garanti süresi 2 yıldır. MPK ve Tray ürünlerde Garanti Süresi 1 Yıldır. |
| Grafik İşlemcisi | (Gpu Yok) |
| İşlemci Ailesi | Ryzen 5 |
| Marka | AMD |
| Soket Yapısı | AM5 |
| TDP | 65W |
| Teknoloji | 5nm |
| Ürün Kodu | Ryzen 5 7500F |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Cache | |
| Çekirdek | |
| Çekirdek Frekansı | |
| Garanti |
Box ürünlerde Garanti süresi 2 yıldır. MPK ve Tray ürünlerde Garanti Süresi 1 Yıldır. |
| Grafik İşlemcisi | |
| İşlemci Ailesi | |
| Soket Yapısı | |
| TDP | |
| Teknoloji | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
