AMD Ryzen 5 7600X (6 Çekirdek) 4.7GHz ~ 5.3GHz 32mb AM5 İşlemci Tray (Fansız)
$185.00 Orijinal fiyat: $185.00.$175.00Şu andaki fiyat: $175.00.
3 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | İşlemci Tray (Fansız) |
| Cache | 32mb |
| Çekirdek | (6 Çekirdek) |
| Çekirdek Frekansı | 4.7GHz ~ 5.3GHz |
| Garanti | Box ürünlerde Garanti süresi 2 yıldır. MPK ve Tray ürünlerde Garanti Süresi 1 Yıldır. |
| Grafik İşlemcisi | (AMD Graphic) |
| İşlemci Ailesi | Ryzen 5 |
| Marka | AMD |
| Soket Yapısı | AM5 |
| TDP | 105W |
| Teknoloji | 5nm |
| Ürün Kodu | Ryzen 5 7600X |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Cache | |
| Çekirdek | |
| Çekirdek Frekansı | |
| Garanti |
Box ürünlerde Garanti süresi 2 yıldır. MPK ve Tray ürünlerde Garanti Süresi 1 Yıldır. |
| Grafik İşlemcisi | |
| İşlemci Ailesi | |
| Soket Yapısı | |
| TDP | |
| Teknoloji | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
