AMD Ryzen 5 9600X (6 Çekirdek) Up to 5.4 GHz 32mb AM5 İşlemci Tray (Fansız)
$220.00 Orijinal fiyat: $220.00.$205.00Şu andaki fiyat: $205.00.
5 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | İşlemci Tray (Fansız) |
| Cache | 32mb |
| Çekirdek | (6 Çekirdek) |
| Çekirdek Frekansı | Up to 5.4 GHz |
| Grafik İşlemcisi | (AMD Graphic) |
| İşlemci Ailesi | Ryzen 5 |
| Marka | AMD |
| Soket Yapısı | AM5 |
| TDP | 65W |
| Teknoloji | 4nm |
| Ürün Kodu | Ryzen 5 9600X |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Cache | |
| Çekirdek | |
| Çekirdek Frekansı | |
| Grafik İşlemcisi | |
| İşlemci Ailesi | |
| Marka | |
| TDP | |
| Teknoloji | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
