AMD Ryzen 7 5700 (8 Çekirdek) Up to 4.6GHz 20mb AM4 İşlemci Tray (Fansız)
$115.00 Orijinal fiyat: $115.00.$100.00Şu andaki fiyat: $100.00.
17 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | İşlemci Tray (Fansız) |
| Cache | 20mb |
| Çekirdek | (8 Çekirdek) |
| Çekirdek Frekansı | Up to 4.6GHz |
| Garanti | 12 Ay |
| Grafik İşlemcisi | (Gpu Yok) |
| İşlemci Ailesi | Ryzen 7 |
| Marka | AMD |
| Soket Yapısı | AM4 |
| TDP | 65W |
| Teknoloji | 7nm |
| Ürün Kodu | Ryzen 7 5700 |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Cache | |
| Çekirdek | |
| Çekirdek Frekansı | |
| Garanti | |
| Grafik İşlemcisi | |
| İşlemci Ailesi | |
| Soket Yapısı | |
| TDP | |
| Teknoloji | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
