AMD Ryzen 7 7800X3D (8 Çekirdek) 4.2GHz ~ 5.0GHz 104mb AM5 İşlemci Tray (Fansız)
$350.00 Orijinal fiyat: $350.00.$310.00Şu andaki fiyat: $310.00.
3 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | İşlemci Tray (Fansız) |
| Cache | 104mb |
| Çekirdek | (8 Çekirdek) |
| Çekirdek Frekansı | 4.2GHz ~ 5.0GHz |
| Garanti | Box ürünlerde Garanti süresi 2 yıldır. MPK ve Tray ürünlerde Garanti Süresi 1 Yıldır. |
| Grafik İşlemcisi | (AMD Graphic) |
| İşlemci Ailesi | Ryzen 7 |
| Marka | AMD |
| Soket Yapısı | AM5 |
| TDP | 120W |
| Teknoloji | 5nm |
| Ürün Kodu | Ryzen 7 7800X3D |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Cache | |
| Çekirdek | |
| Çekirdek Frekansı | |
| Garanti |
Box ürünlerde Garanti süresi 2 yıldır. MPK ve Tray ürünlerde Garanti Süresi 1 Yıldır. |
| Grafik İşlemcisi | |
| İşlemci Ailesi | |
| Soket Yapısı | |
| TDP | |
| Teknoloji | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
