AMD Ryzen 7 9700X (8 Çekirdek) Up to 5.5GHz 32mb AM5 İşlemci Tray (Fansız)
$299.00 Orijinal fiyat: $299.00.$275.00Şu andaki fiyat: $275.00.
3 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | İşlemci Tray (Fansız) |
| Cache | 32mb |
| Çekirdek | (8 Çekirdek) |
| Çekirdek Frekansı | Up to 5.5GHz |
| Garanti | 12 Ay |
| Garanti (Ay) | box ürünlerde 2 yıl tray ve mpk 1 yıl garanti |
| Grafik İşlemcisi | (AMD Graphic) |
| İşlemci Ailesi | Ryzen 7 |
| Marka | AMD |
| Soket Yapısı | AM5 |
| TDP | 65W |
| Teknoloji | 4nm |
| Ürün Kodu | Ryzen 7 9700X |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Cache | |
| Çekirdek | |
| Çekirdek Frekansı | |
| Garanti | |
| Garanti (Ay) | |
| Grafik İşlemcisi | |
| Marka | |
| Soket Yapısı | |
| TDP | |
| Teknoloji | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
