AMD Ryzen 7 9800X3D (8 Çekirdek) Up to 5.2 GHz 96mb AM5 İşlemci Tray (Fansız)
$470.00 Orijinal fiyat: $470.00.$450.00Şu andaki fiyat: $450.00.
7 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | İşlemci Tray (Fansız) |
| Cache | 96mb |
| Çekirdek | (8 Çekirdek) |
| Çekirdek Frekansı | Up to 5.2 GHz |
| Garanti (Ay) | Box ürünlerde Garanti süresi 2 yıldır. MPK ve Tray ürünlerde Garanti Süresi 1 Yıldır. |
| Grafik İşlemcisi | (AMD Graphic) |
| İşlemci Ailesi | Ryzen 7 |
| Marka | AMD |
| Soket Yapısı | AM5 |
| TDP | 120W |
| Teknoloji | 4nm |
| Ürün Kodu | Ryzen 7 9800X3D |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Cache | |
| Çekirdek | |
| Çekirdek Frekansı | |
| Garanti (Ay) |
Box ürünlerde Garanti süresi 2 yıldır. MPK ve Tray ürünlerde Garanti Süresi 1 Yıldır. |
| Grafik İşlemcisi | |
| İşlemci Ailesi | |
| Soket Yapısı | |
| TDP | |
| Teknoloji | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
