AMD Ryzen 9 9950X (16 Çekirdek) Up to 5.7 GHz 64mb AM5 İşlemci Tray (Fansız)
$525.00 Orijinal fiyat: $525.00.$500.00Şu andaki fiyat: $500.00.
4 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | İşlemci Tray (Fansız) |
| Cache | 64mb |
| Çekirdek | (16 Çekirdek) |
| Çekirdek Frekansı | Up to 5.7 GHz |
| Grafik İşlemcisi | (AMD Graphic) |
| İşlemci Ailesi | Ryzen 9 |
| Marka | AMD |
| Soket Yapısı | AM5 |
| TDP | 170W |
| Teknoloji | 4nm |
| Ürün Kodu | Ryzen 9 9950X |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Cache | |
| Çekirdek | |
| Çekirdek Frekansı | |
| Grafik İşlemcisi | |
| İşlemci Ailesi | |
| Marka | |
| TDP | |
| Teknoloji | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
