DEEPCOOL ALTA-9-PWM-1700 LGA 1700 92 mm İşlemci Soğutucu
$12.00 Orijinal fiyat: $12.00.$10.00Şu andaki fiyat: $10.00.
34 adet stokta
Stok kodu:
33782
Kategoriler: Bilgisayar Bileşenleri, İşlemci Soğutucuları, İşlemciler
Marka:DEEPCOOL
Açıklama
| P/N | DP-ICAP-AT9-17 |
| Ürün Boyutları | 123×123×69 mm |
| Soğutucu Boyutları | 90×90×30 mm |
| Net ağırlığı | 208g |
| Fan Boyutları | ?92×25 mm |
| Pervane hızı | 500~2200 RPM±10% |
| Fan Hava Akışı | 38.51 CFM |
| Fan Hava Basıncı | 2,08 mmAq |
| Fan Gürültüsü | ? 31,8 dB(A) |
| Rulman Tipi | Hidro Rulman |
| Fan Anma Gerilimi | 12 VDC |
| Fan Anma Akımı | 0,15 bir |
| Fan Güç Tüketimi | 1,8 W |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| P/N | |
| Ürün Boyutları | |
| Soğutucu Boyutları | |
| Net ağırlığı | |
| Fan Boyutları | |
| Pervane hızı | |
| Fan Hava Akışı | |
| Fan Gürültüsü | |
| Rulman Tipi | |
| Fan Anma Gerilimi | |
| Fan Anma Akımı | |
| Fan Güç Tüketimi |
Kargo ve Sevk İşlemleri
