FRISBY FCL-F1332C LGA775/115x/1200/1700/AM4/AM5 İşlemci Soğutucu
$16.00 Orijinal fiyat: $16.00.$13.00Şu andaki fiyat: $13.00.
5 adet stokta
Açıklama
| Marka | FRISBY |
| Ürün Kodu | FCL-F1332C |
| Açıklama | CPU Soğutucu |
| Renk | Gümüş |
| Led | 5 Led |
| Malzeme | Alüminyum |
| Ürün Boyutu | 92 x 62 x 132 (mm) |
| Fan Boyutu | 90 x 90 x 25 (mm) |
| Fan Hızı | 2200RPM ±10% |
| Giriş Voltajı | 12V DC |
| Fan Hava Akışı | 38 CFM |
| Gürültü Seviyesi | 18 dB |
| Rulman Tipi | Akışkan |
| Güç Konnektör | 3 Pin |
| Uyumlu Modeller | LGA775/115x Serisi/1366/115X/1200/1700/Core i5/Core i3 Core 2 Quad/Core 2 Duo AMD : FM2+/FM2/FM1/AM2 |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Ürün Kodu | |
| Açıklama | |
| Renk | |
| Led | |
| Malzeme | |
| Ürün Boyutu | |
| Fan Hızı | |
| Giriş Voltajı | |
| Fan Hava Akışı | |
| Gürültü Seviyesi | |
| Rulman Tipi | |
| Güç Konnektör | |
| Uyumlu Modeller |
LGA775/115x Serisi/1366/115X/1200/1700/Core i5/Core i3 Core 2 Quad/Core 2 Duo AMD : FM2+/FM2/FM1/AM2 |
Kargo ve Sevk İşlemleri
