INTEL M23901-001 1700p/1851p i5 – i7 serileri için CPU Fanı 12-13-14 Nesil
$20.00 Orijinal fiyat: $20.00.$17.00Şu andaki fiyat: $17.00.
258 adet stokta
Açıklama
| Marka | INTEL |
| Ürün Kodu | M23901-001 |
| Uyumlu Modeller | Intel Socket 1700,1851 |
| Açıklama | CPU Soğutucu |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Alüminyum |
| Ürün Boyutu | 98*98*58mm |
| Fan Boyutu | 80*80*25mm |
| Fan Hızı | 1000~3000 RPM±10%RPM |
| Giriş Voltajı | 12V DC |
| Fan Hava Akışı | 60 CFM |
| Gürültü Seviyesi | 28 dBA |
| Güç Konnektör | 4 Pin |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Ürün Kodu | |
| Uyumlu Modeller | |
| Açıklama | |
| Renk | |
| Malzeme | |
| Ürün Boyutu | |
| Fan Hızı | |
| Giriş Voltajı | |
| Fan Hava Akışı | |
| Gürültü Seviyesi | |
| Güç Konnektör |
Kargo ve Sevk İşlemleri
