POWER BOOST GB-LCS-YC120 1700/1200/1150/1155/AM5/AM4 120 mm NOBLE Rainbow Fanlı Sıvı Soğutma
$34.00 Orijinal fiyat: $34.00.$30.00Şu andaki fiyat: $30.00.
78 adet stokta
Stok kodu:
35740
Kategoriler: Bilgisayar Bileşenleri, İşlemci Soğutucuları, İşlemciler
Marka:POWER BOOST
Açıklama
| Model | GB-LCS-YC120 |
| Uyumluluk | Intel LG1200/2066/2011/1366/115X/1700 |
| Uyumluluk | AMD FM1/FM2/FM2+/AM2/AM2+/AM3/AM3+/AM4/AM5 |
| Renk | Siyah |
| Fan Boyutu | 120*120*25mm |
| Fan Yatağı | Rifle Bearing |
| RPM | 900-1800±10%RPM |
| Hava Akımı | 73.9 CFM |
| Hava Basıncı | 1.97±10% mm-H2O |
| Gürültü Seviye | 35.3dBA±10%(1m) |
| Aydınlatma Modu | fixed four-color effect |
| Ağırlık | 118g |
| Konnektör/PWM | PWM control |
| Voltaj | DC 12V |
| Akım | ?0.51A |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Model | |
| Uyumluluk | |
| Renk | |
| Fan Boyutu | |
| Fan Yatağı | |
| RPM | |
| Hava Basıncı | |
| Gürültü Seviye | |
| Aydınlatma Modu | |
| Ağırlık | |
| Konnektör/PWM | |
| Voltaj | |
| Akım |
Kargo ve Sevk İşlemleri
