BITFENIX 4F-Black PROTON 600w 80+ Siyah Tempered Glass Mid Tower ATX Kasa
$82.00 Orijinal fiyat: $82.00.$77.00Şu andaki fiyat: $77.00.
6 adet stokta
Açıklama
| Marka | BitFenix |
| Model | PROTON 4F-Black |
| Renk | Siyah |
| Kasa Tipi | ATX Mid Tower |
| Kasa Malzemesi | Temperli Cam |
| Anakart Desteği | ATX, M-ATX, MINI-ITX |
| Fan Yuva Sayısı (Toplam) | 6 |
| Dahili Fan Sayısı | 4 |
| Fan Boyutu | 140mm |
| Ekran Kartı Desteği | 330mm |
| Cpu Soğutucu Desteği | 165mm |
| Radyatör Desteği | 360mm |
| Disk Yuvaları | 3 x 2.5 inç, 1 x 3.5 inç |
| I/O Portları | 2 x USB Tip-A (2.0), 2 x USB Tip-A (3.0), Ses Giriş/Çıkış |
| Ses Çıkışı | Evet |
| Mikrofon Çıkışı | Evet |
| Kasa Boyutu | 373 x 212 x 470mm |
Ek bilgi
| Ağırlık | 24.29 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Model | |
| Renk | |
| Kasa Tipi | |
| Kasa Malzemesi | |
| Anakart Desteği | |
| Fan Yuva Sayısı (Toplam) | |
| Fan Boyutu | |
| Ekran Kartı Desteği | |
| Cpu Soğutucu Desteği | |
| Radyatör Desteği | |
| Disk Yuvaları | |
| I/O Portları | |
| Ses Çıkışı |
Kargo ve Sevk İşlemleri
