FRISBY CX-500 750W 80+ Bronze Siyah Mesh ARGB Ring Fanlı Mid Tower ATX Kasa
$120.00 Orijinal fiyat: $120.00.$110.00Şu andaki fiyat: $110.00.
5 adet stokta
Açıklama
| Marka | FRISBY |
| Ürün Kodu | CX-500 |
| Renk | Siyah |
| Kasa Tipi | Mid Tower |
| Anakart Desteği | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Güç Kaynağı | 750W (80+ Bronze) |
| Güç Kaynağı Konumu | Altta |
| Yan Panel | Ön / Yan Panel: 4mm Temperli Cam / Ön Panel : ABS+Mesh |
| Ön Panel Portlar | 2 X USB 3,0, x Mikrofon Girişi , 1x Audio, Power / Reset / ARGB Işık Kontrol |
| Harici 5.25″ Sürücü Yuvası | Yok |
| Harici 3.5″ Sürücü Yuvası | Yok |
| Dahili 3.5″ Sürücü Yuvası | 4 |
| Dahili 2.5” HDD/SSD Sürücü Yer | 5 |
| Genişleme Yuvaları | 7 |
| Fanlar | Arka Panel : 1 x 120mm Double Slim ARGB Fan |
| Fanlar | Ön Panel : 3 x 120mm Double Slim ARGB Fan |
| Sıvı Soğutma Desteği | 360mm / 280mm / 240mm / 140mm / 120mm |
| Maks. Grafik Kartı Uzunluk | 410 (mm) |
| Maks. PSU Uzunluk | 200 (mm) |
| Yerleşik Aydınlatma Sistemi | 120mm Double Slim ARGB Fan |
| Boyutlar | Kasa Boyut : 463 x 215 x 480 (mm) |
| Boyutlar | Kasa Kutu Boyut : 525 x 280 x 527 (mm) |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Ürün Kodu | |
| Renk | |
| Kasa Tipi | |
| Anakart Desteği | |
| Güç Kaynağı | |
| Güç Kaynağı Konumu | |
| Ön Panel Portlar |
2 X USB 3,0, x Mikrofon Girişi , 1x Audio, Power / Reset / ARGB Işık Kontrol |
| Harici 5.25" Sürücü Yuvası | |
| Harici 3.5" Sürücü Yuvası | |
| Dahili 3.5" Sürücü Yuvası | |
| Dahili 2.5” HDD/SSD Sürücü Yer | |
| Genişleme Yuvaları | |
| Fanlar |
Kargo ve Sevk İşlemleri
