FRISBY FC-2905B 400W Siyah Mid Tower ATX Kasa
$66.00 Orijinal fiyat: $66.00.$58.00Şu andaki fiyat: $58.00.
2 adet stokta
Açıklama
| Marka | FRISBY |
| Ürün Kodu | FC-2905B |
| Renk | Siyah |
| Kasa Tipi | Mid Tower |
| Anakart Desteği | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Güç Kaynağı | 400W |
| Güç Kaynağı Konumu | Üstte |
| Yan Panel | Delikli Yan Panel (120mm Fan Takılabilir) |
| Ön Panel Portlar | 1 x USB 3.0 Port, 2 x USB Port, 1 x Audio Set |
| Harici 5.25″ Sürücü Yuvası | 1 |
| Harici 3.5″ Sürücü Yuvası | Yok |
| Dahili 3.5″ Sürücü Yuvası | 1 |
| Dahili 2.5” HDD/SSD Sürücü Yer | 2 x 2.5” // 3 x SSD |
| Genişleme Yuvaları | 7 |
| Fanlar | 1 x 120mm Fan (Arka) |
| Boyutlar | 395 x 180 x 425 (mm) |
Ek bilgi
| Ağırlık | 15.85 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Ürün Kodu | |
| Renk | |
| Kasa Tipi | |
| Anakart Desteği | |
| Güç Kaynağı | |
| Güç Kaynağı Konumu | |
| Ön Panel Portlar | |
| Harici 5.25" Sürücü Yuvası | |
| Harici 3.5" Sürücü Yuvası | |
| Dahili 3.5" Sürücü Yuvası | |
| Genişleme Yuvaları | |
| Fanlar |
Kargo ve Sevk İşlemleri
