FRISBY FC-2910B 300W Siyah Mid Tower ATX Kasa
$54.00 Orijinal fiyat: $54.00.$48.00Şu andaki fiyat: $48.00.
9 adet stokta
Açıklama
| Marka | FRISBY |
| Renk | Siyah |
| Kasa Tipi | Mid Tower |
| Anakart Desteği | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Güç Kaynağı | 300W |
| Güç Kaynağı Konumu | Üstte |
| Yan Panel | Delikli Yan Panel (120mm Fan Takılabilir) |
| Ön Panel Portlar | 2 x USB Port, 1 x Audio Set |
| Harici 5.25″ Sürücü Yuvası | 1 |
| Harici 3.5″ Sürücü Yuvası | Yok |
| Dahili 3.5″ Sürücü Yuvası | 1 |
| Dahili 2.5” HDD/SSD Sürücü Yer | 2 x 2.5” // 3 x SSD |
| Genişleme Yuvaları | 7 |
| Fanlar | 1 x 120mm Fan (Arka) |
| Maks. Grafik Kartı Uzunluk | Yok |
| Maks. CPU Soğutucu Yükseklik | Yok |
| Maks. PSU Uzunluk | Yok |
| Yerleşik Aydınlatma Sistemi | Yok |
| Boyutlar | 395 x 180 x 425 (mm) |
Ek bilgi
| Ağırlık | 15.85 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Renk | |
| Kasa Tipi | |
| Anakart Desteği | |
| Güç Kaynağı | |
| Güç Kaynağı Konumu | |
| Yan Panel | |
| Harici 5.25" Sürücü Yuvası | |
| Harici 3.5" Sürücü Yuvası | |
| Dahili 3.5" Sürücü Yuvası | |
| Genişleme Yuvaları | |
| Fanlar | |
| Maks. Grafik Kartı Uzunluk |
Kargo ve Sevk İşlemleri
