FRISBY FC-2915B 350W Siyah Mid Tower ATX Kasa
$55.00 Orijinal fiyat: $55.00.$46.00Şu andaki fiyat: $46.00.
8 adet stokta
Açıklama
| Marka | FRISBY |
| Ürün Kodu | FC-2915B |
| Renk | Siyah |
| Kasa Tipi | Mid Tower |
| Anakart Desteği | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Güç Kaynağı | 350W |
| Güç Kaynağı Konumu | Üstte |
| Yan Panel | Delikli Yan Panel (120mm Fan Takılabilir) |
| Ön Panel Portlar | 1 x USB3.0 Port, 2 x USB Port, 1 x HD Audio Set |
| Harici 5.25″ Sürücü Yuvası | 1 |
| Harici 3.5″ Sürücü Yuvası | Yok |
| Dahili 3.5″ Sürücü Yuvası | 1 |
| Dahili 2.5” HDD/SSD Sürücü Yer | 2 |
| Genişleme Yuvaları | 7 |
| Fanlar | 1 x 120mm Fan |
| Boyutlar | Kasa Boyut : 400 x 180 x 410 (mm) |
Ek bilgi
| Ağırlık | 15.85 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Ürün Kodu | |
| Renk | |
| Kasa Tipi | |
| Anakart Desteği | |
| Güç Kaynağı | |
| Güç Kaynağı Konumu | |
| Ön Panel Portlar | |
| Harici 5.25" Sürücü Yuvası | |
| Harici 3.5" Sürücü Yuvası | |
| Dahili 3.5" Sürücü Yuvası | |
| Genişleme Yuvaları | |
| Fanlar |
Kargo ve Sevk İşlemleri
