FRISBY FC-8975B 550W Siyah 3X RGB Mesh Mini Tower M-ATX Kasa
$75.00 Orijinal fiyat: $75.00.$66.00Şu andaki fiyat: $66.00.
5 adet stokta
Açıklama
| Marka | FRISBY |
| Ürün Kodu | FC-8975B |
| Renk | Siyah |
| Kasa Tipi | Mini ITX |
| Anakart Desteği | Micro ATX, Mini ITX |
| Güç Kaynağı | 550W |
| Güç Kaynağı Konumu | Altta |
| Yan Panel | Yan Panel : 4mm Temperli Cam |
| Yan Panel | Ön Panel : Metal Izgara |
| Ön Panel Portlar | 1 x USB 3.0 Port, 1 x USB 2.0 Port, HD Audio Ses |
| Dahili 3.5″ Sürücü Yuvası | 1 |
| Dahili 2.5” HDD/SSD Sürücü Yer | 1 |
| Genişleme Yuvaları | 4 |
| Fanlar | Ön: 2 x 120mm Rgb fan |
| Fanlar | Arka : 1 x 120mm Rgb fan |
| Maks. Grafik Kartı Uzunluk | 290 (mm) |
| Maks. CPU Soğutucu Yükseklik | 155 (mm) |
| Maks. PSU Uzunluk | 200 (mm) |
| Yerleşik Aydınlatma Sistemi | 120mm RGB Fan |
| Boyutlar | Kasa Boyut : 325 x 197 x 387 (mm) |
| Boyutlar | Kasa Kutu Boyut : 425 x 242 x 386 (mm) |
| Ağırlık | 4.6 kg |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Ürün Kodu | |
| Renk | |
| Kasa Tipi | |
| Anakart Desteği | |
| Güç Kaynağı | |
| Güç Kaynağı Konumu | |
| Yan Panel | |
| Ön Panel Portlar | |
| Dahili 3.5" Sürücü Yuvası | |
| Dahili 2.5” HDD/SSD Sürücü Yer | |
| Genişleme Yuvaları | |
| Fanlar |
Kargo ve Sevk İşlemleri
