FRISBY FC-9405G 650W 80+ Siyah Dual-Ring RGB Fan Mid Tower ATX Kasa
$110.00 Orijinal fiyat: $110.00.$102.00Şu andaki fiyat: $102.00.
17 adet stokta
Açıklama
| Marka | FRISBY |
| Ürün Kodu | FC-9405G |
| Renk | Siyah |
| Kasa Tipi | Mid Tower |
| Anakart Desteği | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Güç Kaynağı | 650W (80 Plus) |
| Güç Kaynağı Konumu | Altta |
| Yan Panel | Ön / Yan Panel : 4mm Temperli Cam / Ön Panel : Metal Izgara |
| Ön Panel Portlar | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0 , 1 x Mikrofon Girişi , 1 x HD Audio, Power / Reset / RGB Işık Kontrol |
| Harici 5.25″ Sürücü Yuvası | Yok |
| Harici 3.5″ Sürücü Yuvası | Yok |
| Dahili 3.5″ Sürücü Yuvası | 2 |
| Dahili 2.5” HDD/SSD Sürücü Yer | 3 |
| Genişleme Yuvaları | 7 + 3 Dikey Yuva |
| Fanlar | Arka Panel : 1 x 120mm Double Slim Ring RGB Fan |
| Fanlar | Ön Panel : 3 x 120mm Double Slim Ring RGB Fan |
| Maks. Grafik Kartı Uzunluk | 330 (mm) |
| Maks. CPU Soğutucu Yükseklik | 160 (mm) |
| Maks. PSU Uzunluk | 200 (mm) |
| Yerleşik Aydınlatma Sistemi | 120mm Double Slim Ring Fan |
| Boyutlar | Kasa Boyut : 400 x 455 x 225 (mm) |
| Boyutlar | Kasa Kutu Boyut : 527 x 460 x 275 (mm) |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Ürün Kodu | |
| Renk | |
| Kasa Tipi | |
| Anakart Desteği | |
| Güç Kaynağı | |
| Güç Kaynağı Konumu | |
| Ön Panel Portlar |
1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0 , 1 x Mikrofon Girişi , 1 x HD Audio, Power / Reset / RGB Işık Kontrol |
| Harici 5.25" Sürücü Yuvası | |
| Harici 3.5" Sürücü Yuvası | |
| Dahili 3.5" Sürücü Yuvası | |
| Dahili 2.5” HDD/SSD Sürücü Yer | |
| Genişleme Yuvaları | |
| Fanlar |
Kargo ve Sevk İşlemleri
