FRISBY FC-9485G 600w 80+ Siyah RGB Fan Mid Tower ATX Kasa
$90.00 Orijinal fiyat: $90.00.$80.00Şu andaki fiyat: $80.00.
2 adet stokta
Açıklama
| Marka | FRISBY |
| Ürün Kodu | FC-9485G |
| Renk | Siyah |
| Kasa Tipi | Mid Tower |
| Anakart Desteği | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Güç Kaynağı | 600W (80+ Bronze) |
| Güç Kaynağı Konumu | Altta |
| Yan Panel | Yan Panel : 4mm Temperli Cam |
| Yan Panel | Ön Panel : Metal Izgara |
| Ön Panel Portlar | 1 x USB 3.0 Port, 2 x USB 2.0 Port, HD Audio Ses |
| Dahili 3.5″ Sürücü Yuvası | 2 |
| Dahili 2.5” HDD/SSD Sürücü Yer | 2 |
| Genişleme Yuvaları | 7 |
| Fanlar | Ön: 3 x 120mm Rgb fan |
| Fanlar | Arka : 1 x 120mm Rgb fan |
| Sıvı Soğutma Desteği | Üst : 240 mm / 140 mm / 120 mm |
| Sıvı Soğutma Desteği | Alt : 240 mm / 120 mm |
| Maks. Grafik Kartı Uzunluk | 320 (mm) |
| Maks. CPU Soğutucu Yükseklik | 155 (mm) |
| Yerleşik Aydınlatma Sistemi | RGB |
| Boyutlar | Kasa Boyut (Ön Panel Dahil) : 390 x 200 x 450 (mm) |
| Boyutlar | Kasa Kutu Boyut : 510 x 250 x 440 (mm) |
| Ağırlık | 7.2 kg |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Ürün Kodu | |
| Renk | |
| Kasa Tipi | |
| Anakart Desteği | |
| Güç Kaynağı | |
| Güç Kaynağı Konumu | |
| Yan Panel | |
| Ön Panel Portlar | |
| Dahili 3.5" Sürücü Yuvası | |
| Dahili 2.5” HDD/SSD Sürücü Yer | |
| Genişleme Yuvaları | |
| Fanlar |
Kargo ve Sevk İşlemleri
