FRISBY FC-9535G 650W 80+ Siyah Mesh Panel Full Tower E-ATX Kasa
$105.00 Orijinal fiyat: $105.00.$99.00Şu andaki fiyat: $99.00.
1 adet stokta
Açıklama
| Marka | FRISBY |
| Ürün Kodu | FC-9535G |
| Renk | Siyah |
| Kasa Tipi | Mid Tower |
| Anakart Desteği | E-ATX, ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Güç Kaynağı | 650W (80 Plus) |
| Güç Kaynağı Konumu | Altta |
| Yan Panel | Şeffaf |
| Dahili 3.5″ Sürücü Yuvası | 2 |
| Dahili 2.5” HDD/SSD Sürücü Yer | 2 |
| Genişleme Yuvaları | 7 |
| Fanlar | Ön: 3 x 120mm Rgb fan |
| Fanlar | Arka : 1 x 120mm Rgb fan |
| Sıvı Soğutma Desteği | 360mm / 280mm / 240mm / 140mm / 120mm |
| Maks. Grafik Kartı Uzunluk | 410 (mm) |
| Maks. PSU Uzunluk | 200 (mm) |
| Yerleşik Aydınlatma Sistemi | 120mm RGB Fan |
| Boyutlar | Kasa Boyut : 455 x 210 x 485 (mm) |
| Boyutlar | Kasa Kutu Boyut : 532 x 262 x 515 (mm) |
| Ağırlık | N.W: 5.9 Kg – G.W: 6.9 Kg |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Ürün Kodu | |
| Renk | |
| Kasa Tipi | |
| Anakart Desteği | |
| Güç Kaynağı | |
| Güç Kaynağı Konumu | |
| Dahili 3.5" Sürücü Yuvası | |
| Dahili 2.5” HDD/SSD Sürücü Yer | |
| Genişleme Yuvaları | |
| Fanlar | |
| Sıvı Soğutma Desteği | |
| Maks. Grafik Kartı Uzunluk |
Kargo ve Sevk İşlemleri
