FRISBY FC-S6020B Slim 300W Siyah Mini Tower M-ATX Kasa
$58.00 Orijinal fiyat: $58.00.$51.00Şu andaki fiyat: $51.00.
5 adet stokta
Açıklama
| Marka | FRISBY |
| Renk | Siyah |
| Kasa Tipi | Slim Tower |
| Anakart Desteği | Micro ATX |
| Güç Kaynağı | 300W |
| Güç Kaynağı Konumu | Üstte |
| Yan Panel | Intel CAG 2.0 |
| Ön Panel Portlar | 2 x USB / 1 x Audio Set |
| Harici 5.25″ Sürücü Yuvası | 1 |
| Harici 3.5″ Sürücü Yuvası | – |
| Dahili 3.5″ Sürücü Yuvası | 4 |
| Dahili 2.5” HDD/SSD Sürücü Yer | Hayır |
| Genişleme Yuvaları | – |
| Fanlar | Arka: 1x 8cm |
| Maks. Grafik Kartı Uzunluk | Yok |
| Maks. CPU Soğutucu Yükseklik | Yok |
| Maks. PSU Uzunluk | Yok |
| Yerleşik Aydınlatma Sistemi | Yok |
| Boyutlar | 39 x 30 x 10 (cm) |
Ek bilgi
| Ağırlık | 8.88 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Renk | |
| Kasa Tipi | |
| Anakart Desteği | |
| Güç Kaynağı | |
| Güç Kaynağı Konumu | |
| Yan Panel | |
| Harici 5.25" Sürücü Yuvası | |
| Harici 3.5" Sürücü Yuvası | |
| Dahili 3.5" Sürücü Yuvası | |
| Genişleme Yuvaları | |
| Fanlar | |
| Maks. Grafik Kartı Uzunluk |
Kargo ve Sevk İşlemleri
