POWER BOOST VK-1625 350W Siyah Mid Tower ATX Kasa
$54.00 Orijinal fiyat: $54.00.$48.00Şu andaki fiyat: $48.00.
5 adet stokta
Açıklama
| Marka | POWER BOOST |
| Model | JBST-VK1625 |
| Renk | Siyah |
| Kasa Tipi | ATX |
| Anakart Desteği | Micro ATX / ATX |
| Güç Kaynağı | 350W |
| Ön Panel Portlar | 2.0 USB x 2 port, 3.0 USB x 1 port Audio + MIC port (AC97+HD) |
| Harici 3.5″ Sürücü Yuvası | Yok |
| Sabit Kart Okuyucu | Yok |
| Maks. CPU Soğutucu | 160 mm |
| Kablo yönetimi | 20 mm |
| Şasi | L370*W173*H410mm |
| Durum | L400*W173*H410mm |
| Kutu | L450*W217*H450mm |
| Ağırlık | N.W.: 2.80 kg, G.W.: 3.50kg |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Model | |
| Renk | |
| Kasa Tipi | |
| Anakart Desteği | |
| Güç Kaynağı | |
| Ön Panel Portlar |
2.0 USB x 2 port, 3.0 USB x 1 port Audio + MIC port (AC97+HD) |
| Sabit Kart Okuyucu | |
| Maks. CPU Soğutucu | |
| Kablo yönetimi | |
| Şasi | |
| Durum | |
| Kutu | |
| Ağırlık |
Kargo ve Sevk İşlemleri
