REDROCK T815BB PEAK 500W Siyah Mid Tower ATX Kasa
$55.00 Orijinal fiyat: $55.00.$49.00Şu andaki fiyat: $49.00.
227 adet stokta
Açıklama
| Marka | REDrock |
| Model | CAS ATX T815BB |
| Renk | Siyah /Siyah |
| Kasa Tipi | ATX |
| Anakart Desteği | Micro ATX / ATX |
| Güç Kaynağı | Peak 500W |
| Güç Kaynağı Konumu | Üstte |
| Yan Panel | Metal (Delikli) |
| Ön Panel Portlar | 2 x USB Port, 1 x Kulaklık Çıkışı, 1 x Mikrofon Çıkışı |
| Harici 5.25″ Sürücü Yuvası | Yok |
| Harici 3.5″ Sürücü Yuvası | Yok |
| Dahili 3.5″ Sürücü Yuvası | 2 |
| Dahili 2.5″ HDD/SSD Sürücü Yer | 2 |
| Genişleme Yuvaları | 7 |
| Sabit Kart Okuyucu | Yok |
| Sac Kalınlığı | 0,40MM |
| Fanlar | Yok |
| Boyut | 375*184*410mm |
| Boyut Kutulu | 460*230*420mm |
Ek bilgi
| Ağırlık | 35.96 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Model | |
| Renk | |
| Kasa Tipi | |
| Anakart Desteği | |
| Güç Kaynağı | |
| Güç Kaynağı Konumu | |
| Ön Panel Portlar | |
| Harici 5.25" Sürücü Yuvası | |
| Harici 3.5" Sürücü Yuvası | |
| Dahili 3.5" Sürücü Yuvası | |
| Dahili 2.5” HDD/SSD Sürücü Yer | |
| Genişleme Yuvaları | |
| Sabit Kart Okuyucu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
